28042

 
 
                  
GEYVE MYO ALİFUATPAŞA BELDESİ(MAHALLESİ) BULUNAN EK HİZMET BİNASI İLE MESAFEMİZ 50 METREDİR.
 
EN ÇOK MERAK EDİLEN SORU; GEYVE MESLEK YÜKSEK OKULU ALİFUATPAŞA BELDESİNDEKİ EK HİZMET BİNASI NEREDEDİR? ULAŞIMI NASILDIR?
 
 
ULAŞIM:

> ANKARA - İSTANBUL İSTİKAMETİNDEN GELENLER İÇİN OTOBANDAN SAKARYA GİŞELERİNDEN ÇIKTIKTAN SONRA BİLECİK YÖNÜ İSTİKAMETİNE DOĞRU DÖNÜP ORTALAMA 30 KM İLERLEDİKTEN SONRA ALİFUATPAŞA'YA GİRİŞ TABELASINI  KARŞINIZDA GÖRECEKSİNİZ. BURADA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DURUM GEYVE TABELASINI GÖRÜP GEYVE YÖNÜNE DÖNMEMENİZ. GEYVE TABELASININ 300 METRE İLERİSİNDE KARŞINIZA ALİFUATPAŞA'YA GİRİŞ TABELASI ÇIKACAKTIR.

> BURSA / ESKİŞEHİR İSTİKAMETİNDEN GELENLER İÇİN D - 650 KARAYOLUNDAN BİLECİK - PAMUKOVA İSTİKAMETİNİ TAKİP EDEREK İLHAN TAN TESİSLERİNİ GEÇTİKTEN 2 KM SONRA KARŞINIZA ALİFUATPAŞA'YA GİRİŞ TABELASI ÇIKACAKTIR. ALİFUATPAŞA'YA GİRDİKTEN SONRA GÜZERGAHI TAKİP EDEREK GEYVE MYO'NA ULAŞABİLİRSİNİZ.

> OTOBÜS İLE GELEN ÖĞRENCİ VE AİLELER İÇİN SAKARYA BÜYÜKŞEHİR TERMİNALİ'NDE İNDİKTEN SONRA TERMİNALİN OTOPARK GİRİŞİNDEN ÇIKIP ALPET PETROLÜN ÖNÜNDEN HER 10 DAKİKADA BİR GEÇEN ALİFUATPAŞA KOOP. ARABALARINA BİNMELERİ YETERLİDİR. ALİFUATPAŞA KOOP. ARABALARI SİZİ DİREK OLARAK OKULUN ÖNÜNDE İNDİRECEKTİR. BURADA AYNI ŞEKİLDE DİKKAT EDİLECEK DURUM GEYVE KOOP. DEĞİL ALİFUATPAŞA KOOP. ARAÇLARINA BİNMENİZ OLACAKTIR.